Kurallar, odeme ve iptal sartlari

Kamp Kurallari, odeme ve Iptal sartlari

Kamp alanimiz oncelikle herkesin guzel ve diledigi gibi bir tatil gecirebilmesi icin saygi ve kurallar cercevesinde birbirimize saygi gostererek var olmaya calisan ve calisacak bir aile isletmesidir. Asagidaki kurallara uymaniz hem bizi hem de siz misafirlerimizi rahat ettirecektir.

 • Çıkışlar 12:00’dedir. Girisler 14:00 dedir, diger saatler konusunda bizimle mutlaka iletisime geciniz. Odalar doluluk olanlarina gore esnekligimiz mevcuttur, lutfen giris yapacak misafirimize temiz ortami saglayacagimiz zamani bizlere verme anlayisinda olunuz. Gec cikislar icin cantalariniz guvenli bir yerde sizin icin saklanabilecektir.
 • Kamp sakinlerinin huzurlu bir kamp ortamı geçirebilmesi için kamp alaninda gosterilen yerlere park edilmelidir.
 • Barbekü alanı dışında ateş yakmak, yerlere izmarit atmak, cop atmak kesinlikle yasaktir. Cevremizin temizligine duyarli misafirlerimizle olmayi tercih ediyoruz.
 • Restaurant ve Pub alanı ve bahçesinde tesisimizden alınan yiyecek-içecek tüketimine uygun olup kendi yiyecek-içeceklerini yanında getiren misafirlerin kendi masalarini kullanmalari gerekmektedir.
 • Kampımızda mutfak açılışı ile kahvaltı 08.00 – 10:00 arasi, aksam yemegi 19:30- 22.00’a kadar devam etmektedir. YSabah ve aksam yemek olan konaklamali misafirlerimizn disinda, kampta kalan misafirlerimiz de ucreeti karsiliginda gun icerisinde olusturdugumuz ve fiyatlandirdigimiz yemeklerden alabileceklerdir. Mumkun ise konu hakkinda bize gun icerisinde haber vermenizi istiyoruz ki yeterince yiyecek mevcut olsun.
 • Büfe alanında, alkollü içecek servisimiz mevcuttur, bardan alinan iceceklerin akabinde odenmesi karisiklik olmamasi acisindan onemlidir.
 • Barbeku yapacak misafirlerin ates yakmadan once bize bilgi vermelerini rica ederiz,
 • Kampçılık kültürü gereğince; çevreye ve diğer insanlara saygı gösterilmesi, ortak kullanım alanlarının temiz tutulması, yerlere çöp atılmaması, enerji tasarrufu, gürültü yapılmaması ve özellikle gece 24.00’dan sonra yüksek sesle konuşulmaması rica olunur.
 • Evcil hayvanlarınızın tuvalet ihtiyacını kamp alanı dışında gideriniz.
 • Ortak kullanım alanlarındaki (kafeterya, barbekü) masa-sandalye-armut koltuk-bank gibi malzemelerin başka yerlere –özellikle çadırların yanına taşınması kesinlikle yasaktır.
 • İşletmemizde tesis çadırlarına yetecek kadar mat-yastık-battaniye; kafeteryadan faydalanacak konuklara yetecek kadar bardak-kaşık-çatal bulunmakta olup, bu gibi malzemeler ödünç olarak verilemediğinden yanınızda getirmeniz faydalı olacaktır.

Kurallarımız sizlere kaliteli hizmet sunabilmek ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için deneyimler sonucu oluşturulmuştur. Anlayışınız ve özeniniz için şimdiden teşekkürler…


İPTAL VE DİĞER HÜKÜMLER

1/A – Konaklama ücretinin tam iadesi için, iptal işlemi giriş tarihinden tam 48 saat önce yapılmalıdır. Örneğin, giriş cuma günüyse o hafta çarşamba günü giriş saatinden önce iptal edilmelidir. Misafir girişe 24 saatten kısa bir süre kala iptal ederse, ilk gece için para iadesi edilmez.

1/B – Misafir dilerse konaklama hizmeti başlamadan evvel kaza ve hastalık halinde çıkış noktasına dönüş masrafları ile her türlü kazadan doğan zarar ile tedavi masraflarını sigortalatabilir. Seyahat sigortası hizmeti satın alan misafirlerin, hasar zarar ve kayıpları ile ilgili teminatın kapsamı bu hizmeti sunan sigorta firmasının poliçesiyle belirlenmiştir. Kestep Sanat ve Yasam Koyu bu teminatların içeriği, kapsamları veya uygulama şekilleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

1/C – İptal edilmeksizin kampa giriş yapılmaması halinde konaklama bedeli iade edilmez. Ölüm, hastalık kaza gibi durumlarda mücbir sebebin belgelenmesi halinde kalınmayan sürelerin bedelleri iade edilir. Bu sebeplerin dışındaki herhangi bir nedenle Kestep Sanat ve Yasam Kampi geç giriş yapılması veya erken çıkış yapılması halinde kalan sürelerin bedelleri iade edilmez.

1/D – Tesise girişte kimlik ve yaş kontrolü yapılmaktadır. Yanlış veya eksik beyan halindeki bildirimlerden dolayı arada fark doğar ise Kestep Sanat ve Yasam Kampi giriş anında tahsil edilir.

1/E- Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az %50’i, bakiyenin ise hizmetin başlamasından en geç 5 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilmemesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilerek hizmet bedelinin %35’i cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise bu madde geçerli değildir.

1/F – Müşteri tarafından talep edilen tarih, oda tipi değişiklik işlemlerinde; gerçekleştirilen her işlem için hizmet bedeli tahsil edilebilinir.

1/G – Misafirin konaklama başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebini yazılı, şikâyete sebep, mücbir sebepler de dâhil olarak yapması ile ilgili otelin onayı doğrultusunda değerlendirilerek yapılır. Erken ayrılma halinde, ücret iadesinin yapılıp yapılmayacağı Kestep Sanat ve Yasam Kampinin insiyatifindedir.

1/H – Misafir Konaklama alanıyla ilgili tüm memnunsuzluklarını öncelikle Kestep Sanat ve Yasam Kampina bildirmek zorundadır anlaşma olmaması durumunda akabinde açacağı dava ve yapacağı şikayetlerde Kestep Sanat ve Yasam Kampni karşı taraf olarak göstermek durumundadır.